KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948441
nr 1294 8441
Charles Mason, "Queens dock, Hull". Signerad. Olja på duk, 45x35 ca
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:32:02
300 kr
400 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr